Introductie
Ben jij commercieel ingesteld en krijg je energie van klanten helpen bij het creëren van hun droombadkamer? Als verkoopadviseur sanitair in Amsterdam Amstel ontvang je klanten in de showroom, luister je naar hun wensen en vertaal je deze naar een passend badkameradvies. Je krijgt volop ruimte om jouw commerciële talent en gevoel voor interieur in te zetten.Wat ga je doen?
Als verkoopadviseur sanitair ben jij het eerste aanspreekpunt voor klanten die inspiratie zoeken of al precies weten hoe hun nieuwe badkamer eruit moet zien. Je ontvangt bezoekers in de showroom, stelt de juiste vragen en ontdekt wat iemand belangrijk vindt op het gebied van stijl, indeling, comfort en budget.
Vervolgens geef je persoonlijk sanitairadvies. Je denkt mee over tegels, douchecabines, kranen, badmeubels, baden en ander sanitair. Met jouw gevoel voor interieur en oog voor detail help je de klant om verschillende producten en stijlen te combineren. Je werkt ideeën uit in een moodboard en maakt een duidelijke offerte.
Je begeleidt de klant vervolgens van het eerste adviesgesprek tot en met de aankoop. Ook na de verkoop blijf je betrokken. Heeft een klant een vraag over een product, onderhoud of een aanvullende aankoop? Dan weet de klant jou te vinden.
Je werkt niet alleen aan verkoop, maar vooral aan een goede klantbeleving. Jij zorgt ervoor dat klanten met vertrouwen hun keuzes maken en enthousiast de showroom verlaten.
Dit krijg je ervoor terug!
- Een salaris van €2.600 tot €3.800 bruto per maand op basis van fulltime en ervaring;
- Uitzicht op een vast contract bij goed functioneren;
- Een interne academy met trainingen in soft skills, timemanagement en productkennis;
- 25 vakantiedagen op basis van fulltime;
- €0,25 reiskostenvergoeding per kilometer, tot maximaal 40 kilometer enkele reis;
- Mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen binnen de sanitairbranche.
Dit ben jij!
Ervaring als verkoopadviseur, commercieel medewerker of in showroomverkoop helpt je om snel zelfstandig aan de slag te gaan. Heb je nog geen ervaring met sanitair? Geen probleem: affiniteit met interieur, badkamerontwerp en adviseren vinden we belangrijker. Met de interne trainingen leer je de producten en het vak verder kennen.
Daarnaast heb je:
- Ervaring in een commerciële of klantgerichte functie;
- Affiniteit met interieur, sanitair of badkamerontwerp;
- Goede digitale vaardigheden en ervaring met Windows en Office;
- Een representatieve en professionele uitstraling;
- De flexibiliteit om op zaterdag en af en toe op zondag te werken;
- Een woonadres in de omgeving van Amsterdam West.